Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tastatura LED 8 zone, 1 zona tastatura, LED-uri color pentru indicare stare sistem, design modern sl
- Număr anunț
- DA20352936
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- HELION S.A. (CUI RO26471400)
- Cod CPV
- 35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.490 RON
- Valoare atribuită
- 3.490 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 09:19
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.490 RON
din 3.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro