Atribuită Cumpărare directă

Harta “Trasee cu bicicleta in imprejurimile Brasovului”

Număr anunț
DA35176343
Autoritate contractantă
ASOCIATIA VALEA ZIMBRILOR - VAMA BUZAULUI (CUI 24892543)
Furnizor / câștigător
SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI 17581153)
Cod CPV
22114300-5 · Harti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.340 RON
Data publicării
04.03.2024 13:46
Data finalizării
05.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.340 RON