Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drapel RO 4x6m

Număr anunț
DA20332249
Autoritate contractantă
Comuna Dumitrita (CUI 15050988)
Furnizor / câștigător
MONTPLAST SRL (CUI RO16566392)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756,33 RON
Valoare atribuită
756,33 RON
Data publicării
14.05.2018 13:50
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756,33 RON

din 756,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.