Ofertă acceptată Cumpărare directă

Senzor SpO2 pentru monitor Comen Star8000, , adult 6 bucati si pediatric 2 bucati

Număr anunț
DA20326326
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI RO22847422)
Cod CPV
35125100-7 · Senzori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360 RON
Valoare atribuită
1.360 RON
Data publicării
14.05.2018 11:12
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.360 RON

din 1.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.