Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet echipament sportiv

Număr anunț
DA20325913
Autoritate contractantă
COMUNA RUNCU (Consiliul Local al Comunei Runcu) (CUI 4448229)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.439,40 RON
Valoare atribuită
1.439,40 RON
Data publicării
14.05.2018 10:59
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.439,40 RON

din 1.439,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.