Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Videoproiector Epson EB-W42, WXGA, 3600 lumeni- Ref.1229 (Cercetare)
- Număr anunț
- DA20344268
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STANDARD SOFT TRADING S.R.L. (CUI RO26175529)
- Cod CPV
- 38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.140 RON
- Valoare atribuită
- 3.140 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 12:32
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.140 RON
din 3.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro