Ofertă acceptată Cumpărare directă

Termometru clinic uman cu alcool / Termometru uman cu alcool / Termometru clasic fara mercur

Număr anunț
DA20337493
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
38412000-6 · Termometre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
515 RON
Valoare atribuită
542 RON
Data publicării
15.05.2018 08:37
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

542 RON

din 515 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.