Ofertă refuzată Cumpărare directă

Panori centenar

Număr anunț
DA20318590
Autoritate contractantă
Orasul Ardud (CUI 3897173)
Furnizor / câștigător
MY ART SRL (CUI 22166641)
Cod CPV
39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.641 RON
Valoare finală
8.641 RON
Data publicării
11.05.2018 13:46
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.