Ofertă acceptată Cumpărare directă

DRAPERII SI ACCESORII

Număr anunț
DA20345049
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39515200-7 · Draperii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372,08 RON
Valoare atribuită
372,08 RON
Data publicării
15.05.2018 12:58
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

372,08 RON

din 372,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.