Ofertă acceptată
Cumpărare directă
consumabile spalatorie auto la Nazarcea Grup
- Număr anunț
- DA20353843
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
- Furnizor / câștigător
- S & M STEMI CLEAN SRL (CUI RO29357703)
- Cod CPV
- 39812300-0 · Ceara de lustruire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.286,92 RON
- Valoare atribuită
- 2.286,92 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 09:52
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 12:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.286,92 RON
din 2.286,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro