Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii cu autogreder

Număr anunț
DA35176345
Autoritate contractantă
ORAS COVASNA (CONSILIUL LOCAL ORAS COVASNA) (CUI 4404613)
Furnizor / câștigător
PRODUCTIE SI COMERCIALA "TRIO-IMPEX" SRL (CUI 6107414)
Cod CPV
45236000-0 · Lucrari de nivelare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
04.03.2024 13:46
Data finalizării
05.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON