Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FURTUN SILICONIC 4 MM, 5 M -25 m FURTUN SILICONIC 6 MM, 5 M -25 m SET BARE MAGNETICE AGITARE DIFERIT
- Număr anunț
- DA20347118
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
- Furnizor / câștigător
- SOLANTIS SRL (CUI RO30545999)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.089,72 RON
- Valoare atribuită
- 1.089,72 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 14:03
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 15:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.089,72 RON
din 1.089,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro