Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE MATERIALE DE CONSTRUCTIEBISERICA ORTODOXA STIL VECHI SOIMARESTI

Număr anunț
DA20346967
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGANESTI(PRIMARIA) (CUI 16366149)
Furnizor / câștigător
DRAGANESCU TRUST SRL (CUI RO5829337)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.678,15 RON
Valoare atribuită
1.678,15 RON
Data publicării
15.05.2018 13:58
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.678,15 RON

din 1.678,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.