Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale instalatii canalizare si apa-O

Număr anunț
DA20346796
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
STOICA GRUP INSTAL SRL (CUI RO16484900)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.018,48 RON
Valoare atribuită
1.018,48 RON
Data publicării
15.05.2018 13:53
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.018,48 RON

din 1.018,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.