Ofertă acceptată
Cumpărare directă
1L ARO ULEI FLOAREA SOARELUI
- Număr anunț
- DA20345660
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15411200-4 · Ulei pentru gatit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101,40 RON
- Valoare atribuită
- 101,40 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 13:18
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
101,40 RON
din 101,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro