Atribuită Cumpărare directă

Relocare si reconfigurare echipament camera servere

Număr anunț
DA36229007
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
51612000-5 · Servicii de instalare de echipament de procesare a informatiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.542 RON
Data publicării
31.07.2024 14:29
Data finalizării
02.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.542 RON