Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,8% sub estimat

achizitie materiale de curatenie

Număr anunț
DA20359345
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului - Judetul Suceava (CUI 4244032)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39514200-0 · Prosoape de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,99 RON
Valoare atribuită
531,83 RON 2,8% sub estimat
Data publicării
16.05.2018 12:46
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

531,83 RON

din 546,99 RON estimat 2,8%

Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 15,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.