Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANOMETRU CU GLICERINA radial, 0-10bar, filet G3/8", D100 38316

Număr anunț
DA20359100
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
Cod CPV
38425100-1 · Manometre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.460 RON
Valoare atribuită
2.460 RON
Data publicării
16.05.2018 12:36
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.460 RON

din 2.460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.