Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet coduri telefonice incarcare preplatite

Număr anunț
DA20352075
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Buzau (CUI 3662495)
Furnizor / câștigător
REAL S.R.L. (CUI RO3493060)
Cod CPV
64212900-4 · Servicii de furnizare de cartele telefonice preplatite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
521,01 RON
Valoare atribuită
521,01 RON
Data publicării
16.05.2018 08:45
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

521,01 RON

din 521,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.