Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bara dreptunghiulara 60x40x400 mm si element elastic 10x19x20 mm

Număr anunț
DA20347326
Autoritate contractantă
CET GRIVITA SA (CUI RO15811175)
Furnizor / câștigător
TEHNOCOM LIV SRL (CUI RO17179246)
Cod CPV
44425200-7 · Garnituri de cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
574 RON
Valoare atribuită
574 RON
Data publicării
15.05.2018 14:10
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

574 RON

din 574 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.