Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilet avion ruta interna Bucuresti-Cluj

Număr anunț
DA20342884
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI RO2788151)
Furnizor / câștigător
GTS international Romania SRL (CUI RO15226775)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214,98 RON
Valoare atribuită
214,98 RON
Data publicării
15.05.2018 11:50
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

214,98 RON

din 214,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.