Atribuită Cumpărare directă

COMANDA NR.27169/22.07.2024

Număr anunț
DA36229248
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Furnizor / câștigător
INSTAL CASA SRL (CUI 14666999)
Cod CPV
44173000-3 · Benzi (constructii) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
547,50 RON
Data publicării
31.07.2024 14:29
Data finalizării
31.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

547,50 RON