Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KIT MASINA MONODISC 2200W SLEFUIRE MOZAIC-MARMURA CU ACCESORII
- Număr anunț
- DA20359459
- Autoritate contractantă
- TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
- Furnizor / câștigător
- RAV TOOLS SRL (CUI RO35365760)
- Cod CPV
- 43811000-1 · Masini de slefuit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.509 RON
- Valoare atribuită
- 10.509 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 12:51
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.509 RON
din 10.509 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro