Ofertă acceptată Cumpărare directă

AGITATOR MAGNETIC CU INCALZIRE AREX, ETUVA CU CONVENTIE FORTATA

Număr anunț
DA20352757
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
Furnizor / câștigător
ENVIROTRONIC SRL (CUI RO21898177)
Cod CPV
39711430-2 · Plite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.049,52 RON
Valoare atribuită
11.049,52 RON
Data publicării
16.05.2018 09:13
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.049,52 RON

din 11.049,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.