Ofertă acceptată Cumpărare directă

CIL.SIG.AMPR URBIS CR.A 01 CAN 35X45 5CH

Număr anunț
DA20354173
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AGAS (CUI 23198650)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44520000-1 · Broaste, chei si balamale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135,63 RON
Valoare atribuită
135,63 RON
Data publicării
16.05.2018 10:03
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135,63 RON

din 135,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.