Atribuită Cumpărare directă

45862818 45862848 CARTUS TONER BLACK (15000 PAG) ORIGINAL OKI MC870, MC873, MC873DN, MC873DNC, MC873

Număr anunț
DA36229773
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
474,93 RON
Data publicării
31.07.2024 14:29
Data finalizării
01.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

474,93 RON