Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PRESTARI SERVICII INTRETINERE STATII AUTO, PANOURI AFISAJ, COSURI GUNOI, INTRARI LOCALITATE
- Număr anunț
- DA20255842
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
- Furnizor / câștigător
- ELEMO IMPLEX (CUI RO11808673)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.250,70 RON
- Valoare finală
- 31.250,70 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 12:50
- Data finalizării
- 16.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.