Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Server HP ProLiant DL380 G7, Rackabil 2U, 2 Procesoare Intel Six Core Xeon X5670 2.93 GHz NUMAR DE R
- Număr anunț
- DA20345536
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE TITULESCU (CUI 4301081)
- Furnizor / câștigător
- C.I.T. GRUP SRL (CUI RO14965516)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.160 RON
- Valoare atribuită
- 2.160 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 13:14
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.160 RON
din 2.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro