Atribuită Cumpărare directă

ORHIDEE 2 FIRE H50 D12CM

Număr anunț
DA36229935
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
03451000-6 · Plante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
660,48 RON
Data publicării
31.07.2024 14:29
Data finalizării
01.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

660,48 RON