Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari statie pompare, instalatii de stingere incendii( verificare functionare si reparatii)
- Număr anunț
- DA20348784
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "SALA POLIVALENTA" (CUI RO2836160)
- Furnizor / câștigător
- GECOMAR 60 EXIM SRL (CUI RO6365251)
- Cod CPV
- 50511000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 7.500 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 15:01
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.500 RON
din 7.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro