Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii psihologice

Număr anunț
DA20319211
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE BLAJ (CUI 4563058)
Furnizor / câștigător
MEGIEŞAN GABRIELA MARIA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE (CUI 21125112)
Cod CPV
85121270-6 · Servicii de psihiatrie sau psihologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
11.05.2018 14:11
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.