Atribuită Cumpărare directă

Prosop pliat de din hartie servetele pliate in tip Z V ZZ 170 foi 1 strat 21 x 25cm pentru dispenser

Număr anunț
DA36230477
Autoritate contractantă
Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
Furnizor / câștigător
FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
Cod CPV
39514500-3 · Servetele de toaleta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.080 RON
Data publicării
01.08.2024 14:29
Data finalizării
03.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.080 RON