Atribuită Cumpărare directă

Cutie echipata pornire motor 18 kw

Număr anunț
DA36230678
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
Cod CPV
31610000-5 · Echipament electric pentru motoare si vehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.957,50 RON
Data publicării
01.08.2024 14:29
Data finalizării
02.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.957,50 RON