Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii informatice export Balanta Forexebug de deschidere-F1101 si balanta de verificare

Număr anunț
DA20353201
Autoritate contractantă
COMUNA JARISTEA (CUI 4298016)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
Cod CPV
72263000-6 · Servicii de aplicare de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.560 RON
Valoare atribuită
1.560 RON
Data publicării
16.05.2018 09:29
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.560 RON

din 1.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.