Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI MENAJ 160L 10/set NUMAR DE REFERINTA: 6422768013704 PRET DE CATALOG: 6,61 RON / Unitate de ma

Număr anunț
DA20351000
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA (CUI 4440624)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI RO26784173)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.057,60 RON
Valoare atribuită
1.057,60 RON
Data publicării
15.05.2018 17:49
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.057,60 RON

din 1.057,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.