Atribuită Cumpărare directă

Lucrari la acoperis la Camin Brateiu

Număr anunț
DA36230846
Autoritate contractantă
COMUNA BRATEIU (PRIMARIA) (CUI 4406282)
Furnizor / câștigător
STRUCTO DANY CONSTRCT (CUI 35094725)
Cod CPV
45261910-6 · Reparare de acoperisuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
58.821,56 RON
Data publicării
01.08.2024 14:29
Data finalizării
02.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.821,56 RON