Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare pentru accidente si raspundere civila in activitatea de vanatoare DS Hunedoara
- Număr anunț
- DA20354480
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66512100-3 · Servicii de asigurare contra accidentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.364,50 RON
- Valoare atribuită
- 11.364,50 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 10:13
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.364,50 RON
din 11.364,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro