Ofertă acceptată Cumpărare directă

Urmarirea comportarii in exploatare a obiectivelor din patrimoniul comunei Mandra, judetul Brasov

Număr anunț
DA20354330
Autoritate contractantă
COMUNA MANDRA (CUI 4384605)
Furnizor / câștigător
PARALEL BUILD S.R.L. (CUI 37026743)
Cod CPV
71315400-3 · Servicii de inspectare si verificare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.000 RON
Valoare atribuită
28.000 RON
Data publicării
16.05.2018 10:08
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.000 RON

din 28.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.