Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie tehnica - Cresterea eficientei enrgetice in cladirile publice , Gradinita Nr 2

Număr anunț
DA20352398
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
VALDOMING EXPERT SRL (CUI 38389402)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.760 RON
Valoare atribuită
20.760 RON
Data publicării
16.05.2018 08:59
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.760 RON

din 20.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.