Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 26,5% sub estimat
Mediu NaCl 0.85% 2ml
- Număr anunț
- DA40407153
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.855 RON
- Valoare atribuită
- 3.570 RON 26,5% sub estimat
- Data publicării
- 18.05.2026 08:06
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 07:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.570 RON
din 4.855 RON estimat
26,5%
Adjudecat la 73,5% din estimat · economie 1.285 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.