Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor, lucrari After School sat Dumbraveni, comuna Risca

Număr anunț
DA20360032
Autoritate contractantă
COMUNA RISCA (PRIMARIA COMUNEI RISCA) (CUI 4674781)
Furnizor / câștigător
FLORI-GEORGIS CONSULTING SRL (CUI 19161423)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
16.05.2018 13:11
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.