Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Audit financiar statutar si cu scop special SC Pasarea Garden
- Număr anunț
- DA20352277
- Autoritate contractantă
- UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
- Furnizor / câștigător
- AMA FINANCIAL CONSULTANCY & MANAGEMENT SRL (CUI RO33009138)
- Cod CPV
- 79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.100 RON
- Valoare atribuită
- 37.100 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 08:54
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37.100 RON
din 37.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro