Atribuită Cumpărare directă

Ac / ace Huber pentru chimioterapie si tratament prin camera implantabila

Număr anunț
DA36231983
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33141322-3 · Ace cu utilizare arteriala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.401 RON
Data publicării
01.08.2024 14:29
Data finalizării
02.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.401 RON