Atribuită Cumpărare directă

PROPOFOL MCT/LCT FRESENIUS 5x20ml

Număr anunț
DA36232274
Autoritate contractantă
Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
257,70 RON
Data publicării
01.08.2024 14:29
Data finalizării
02.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

257,70 RON