Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie servicii de curatenie
- Număr anunț
- DA20366974
- Autoritate contractantă
- APIA - Centrul Judetean Bistrita Nasaud (CUI 20702948)
- Furnizor / câștigător
- MIVAS AGRICOLA IMPACT SRL (CUI RO31555079)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.564 RON
- Valoare atribuită
- 48.564 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 09:02
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
48.564 RON
din 48.564 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro