Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de proiectare si executie instalatie utilizare gaze Sala de Sport a Scolii Sf. Andrei

Număr anunț
DA20363588
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
Furnizor / câștigător
MEGA CONECT SRL (CUI 32050937)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.500 RON
Valoare finală
19.900 RON
Data publicării
16.05.2018 15:08
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.