Ofertă refuzată Cumpărare directă

CARBURANT VRAC

Număr anunț
DA20363444
Autoritate contractantă
COMUNA PREUTESTI (PRIMARIA) (CUI 5645490)
Furnizor / câștigător
PETRIMAR OIL-COM SRL (CUI RO7237200)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.858 RON
Valoare finală
5.858 RON
Data publicării
16.05.2018 15:03
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.