Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GEL ECOGRAFIE x 500 ml compatibil EKG;EEG
- Număr anunț
- DA20366208
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA (CUI 4367400)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147 RON
- Valoare atribuită
- 147 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 08:18
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 12:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
147 RON
din 147 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro