Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANER USA CU ARC LAT ALB

Număr anunț
DA20365261
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MOVILENI (CUI 21993950)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
44514000-6 · Manere de unelte si parti de unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39,24 RON
Valoare atribuită
39,24 RON
Data publicării
16.05.2018 16:43
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 16:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39,24 RON

din 39,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.