Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARNE SI LACTATE
- Număr anunț
- DA20361634
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC LEOWEY KLARA (CUI 14889931)
- Furnizor / câștigător
- UNICARM SRL (CUI 6531770)
- Cod CPV
- 15131400-9 · Produse pe baza de carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 435,80 RON
- Valoare atribuită
- 435,80 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 14:01
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
435,80 RON
din 435,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro